Špecialista zákazníckeho servisu

dormakaba Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako náš nový kolega/nová kolegyňa budete mať na starosti komplexný proces objednávok, od zadania zakázky do systému, fakturáciu, vedenia skladovej evidence, až po komunikáciu s tuzemskými zákazníkmi a našimi závodmi v zahraničí.

Čo vás čaká:

• Vedenie skladovej evidencie – prijímové a výdajové doklady
• Objednávanie tovaru u dodávateľov a komunikácia s našimi závodmi v zahraničí
• Práca v objednávkovom systéme Exact, vystavovanie faktúr
• Starostlivosť o našich zákazníkov, poskytovanie informácií a vybavovanie reklamácií
• Spolupráca s kolegami na oddelení a s obchodno – technickým úsekom
• Poskytovanie podpory obchodným zástupcom
• Zasielanie podkladov do učtárne k spracovaniu
• Základná orientácia v účtovníctve – znalosť DPH vítaná, dobropisy, faktúry prijaté a vydané, pokladňa

Naša predstava o budúcom kolegovi/kolegyni:

• min. SŠ vzdelanie s maturitou
• dobrá znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni (slovom, písmom)
• spoľahlivosť a dôslednosť, chuť učiť sa – nerozhoduje dĺžka praxe, ale schopnosti a chuť do práce
• komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• znalosť nástrojov MS Office
• znalosť programu Exact výhodou, ale nie podmienkou – radi Vás zaučíme

Budúcemu kolegovi / kolegyni radi ponúkneme stabilné a profesionálne zázemie zabehnutej spoločnosti, priateľské prostredie a sprolupracujúci tím na lokálnej aj medzinárodnej úrovni.

Ďalej:
• Vynikajúcu povesť spoločnosti a jej produktov na trhu
• Pružnú pracovnú dobu a work-life balance prístup
• Príjemné kancelárie s dobrou dopravnou dostupnosťou
• Fungujúci nadnárodný tím – ponúkame reálnu príležitosť využívať znalosti cudzích jazykov
V prípade, že Vás ponúkaná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vo firme dormakaba sú Vám naše dvere otvorené. Sme jedna z troch najväčších spoločností na svete v oblasti riešenia prístupu a zabezpečenia, ktorá robí život jednoduchší a bezpečnejší. Sme dôveryhodný partner, ktorý stojí za inováciami, špičkovým výkonom a príjemným pracovným prostredím. Pridajte sa k nášmu stále sa rozrastajúcemu tímu a pomáhajte nám budovať dôveru každý deň.
ID: 3857419  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac