Sociálny pracovník, asistent sociálnej práce

DORKA, n.o.

Miesto práce
Lomnická 30, Prešov-Solivar
Termín nástupu
15.11.2023
900 - 1 050 EUR/mesiacmzda je vrátane príplatkov za sviatky, víkendy a nočné, štvrťročné odmeny za dosiahnuté pracovné výsledky a angažovanosť nad rámec pracovnej náplne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sociálny pracovník/asistent sociálnej práce vykonáva sociálnu prácu krízovej intervencie podľa štandardov sociálnej práce v nepretržitej prevádzke v zariadení Útulok v Prešove

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá vzdelania v zmysle § 84 zákona č. 448/2008 o sociálnych službách v znení neskorších predpisov. Relevantná prax v odbore výhodou. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre pracovisko v Prešove, v nepretržitej prevádzke, práca na zmeny vrátane nočných zmien, práca počas víkendov a sviatkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti sociálnej práce výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti, zodpovedný prístup k práci, osobná zrelosť, morálna bezúhonnosť, schopnosť pracovať v tíme, empatia, flexibilita, počítačové zručnosti. Vodičský preukaz výhodou.

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4542981  Dátum zverejnenia: 12.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac