Profesionálny náhradný rodič

DORKA, n.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
dohodou
1 034 - 1 551 EUR/mesiacpríplatky v zmysle zákona o PNR č. 376/2022 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálny rodič vo vlastnom domácom prostredí zabezpečuje všetky potreby dieťaťa, všestrannú a nepretržitú starostlivosť, zodpovedá za úroveň a výsledky výchovno-vzdelávacej práce. Ide o poskytovanie komplexnej starostlivosti o zverené dieťa v prirodzenom rodinnom prostredí, s dôrazom napĺňania biologických, psychologických a socializačných potrieb dieťaťa pre jeho zdravý vývin. Profesionálny rodič umožňuje návštevy a kontroly určeným pracovníkom zamestnávateľa, zúčastňuje sa skupinových stretnutí a supervízií v CDR, úzko spolupracuje s odborným tímom zamestnávateľa a riadi sa jeho pokynmi a usmernením. Profesionálny náhradný rodič musí mať ukončenú prípravu na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti.

Podmienkou prijatia do pracovného pomeru je ukončená príprava na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti a absolvovanie psychotestov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vodičský preukaz doporučujeme. Akceptujeme uchádzačov s trvalým bydliskom (výkon práce) vo vzdialenosti maximálne do 50 km od Košíc.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť, zdravotná a psychická spôsobilosť, zodpovednosť a ochota poskytnúť zvereným deťom lepší život, radosť a lásku, schopnosť vytvárať v domácom prostredí predpoklady na zabezpečenie výchovy a všestranného vývinu dieťaťa, organizačné a komunikačné schopnosti, dochvíľnosť, flexibilita

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3778163  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 034 EUR/mesiac