900 - 1 100 EUR

Profesionálny náhradný rodič

DORKA, n.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1. november 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálny rodič vo vlastnom domácom prostredí zabezpečuje všetky potreby dieťaťa, všestrannú a nepretržitú starostlivosť, zodpovedá za úroveň a výsledky výchovno-vzdelávacej práce. Ide o poskytovanie komplexnej starostlivosti o zverené dieťa v prirodzenom rodinnom prostredí, s dôrazom napĺňania biologických, psychologických a socializačných potrieb dieťaťa pre jeho zdravý vývin. Profesionálny rodič umožňuje návštevy a kontroly určených pracovníkov zamestnávateľa, zúčastňuje sa skupinových stretnutí v CDR, úzko spolupracuje s odborným tímom zamestnávateľa a riadi sa jeho pokynmi a usmernením.
Profesionálny náhradný rodič musí mať ukončenú prípravu na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900,- do 1100,-

Podmienkou je ukončená príprava na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

príprava na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DORKA, n.o.
Hemerkova 28
04023 Košice

Kontakt

ID: 3778163   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900,- do 1100,-