Sociálny pracovník

DORKA, n.o.

Miesto práce
Hemerkova 28, Košice
Termín nástupu
01.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sociálny pracovník vykonáva sociálnu prácu podľa štandardov sociálnej práce v nepretržitej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650,- € - 700,- € + príplatky v zmysle ZP

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá vzdelania a praxe. Relevantná prax v odbore nutná. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre pracovisko v Košiciach v nepretržitej prevádzke, práca na zmeny vrátane nočných zmien, práca aj počas víkendov a sviatkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, empatia, asertívnosť, osobnostná zrelosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, flexibilita, počítačové zručnosti, príprava prezentácií. Vodičský preukaz výhodou.

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DORKA, n.o.
Hemerkova 28
04023 Košice
ID: 3409959   Dátum zverejnenia: 23.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650,- € - 700,- € + príplatky v zmysle ZP