Pomocný vychovávateľ - pomocná vychovávateľka

DORKA, n.o.

Miesto práce
Hemerkova 28, Košice
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiacodmeňovanie a príplatky podľa zákona č. 553/2003 Z.z./výkon práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno vzdelávacia činnosť v Centre pre deti a rodiny, starostlivosť o deti vo veku 6-18 rokov. Vyžaduje sa dobrý vzťah k deťom, schopnosť a zručnosť vo výchove. Práca v nepretržitej prevádzke, nepravidelný pracovný čas, práca na zmeny, aj počas víkendov a sviatkov, nočné. Požadovaná dvojročná relevantná prax s deťmi. Prax nutná. Vodičský preukaz výhodou, nie podmienkou.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie a prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vychovávateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilnosť, praktické skúsenosti a zručnosti pri práci s deťmi

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DORKA, n.o.
Hemerkova 28
04023 Košice
ID: 3319848  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac