Reagujte bez životopisu

Kuchár

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
890 - 979 EUR/mesiacpráca v režime dlhý/krátky týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude samozrejme práca v kuchyni - budeš variť :), pripravovať jedlá, podľa noriem a stanoveného pravidelne sa opakujúceho jedálneho lístka, ale zo všetkého najdôležitejšia bude tvoja chuť do práce.

Ak nemáš prax, ale nechýba ti vzťah k vareniu, radi ťa zaučíme.

Pokiaľ máš akékoľvek otázky dohodneme stretko a všetko ti radi vysvetlíme.

- u nás budeš pracovať na TPP a mať výplatu vždy včas
- prípadný nadčas preplatený, čo sa často nestáva pretože vždy vieš od kedy do kedy robíš lebo máš presne stanový čas
- samozrejme sú príplatky za prácu v sobotu a nedeľu
- zamestnaneckú stravu máš zadarmo
- v prípade zastupovania kolegu dostaneš peniažky na viac lebo si ceníme tvoju ochotu
- taktiež dostaneš bonus za pravidelný príchod do práce
- budeš pracovať v zabehnutej prevádzke
- krátky, dlhý týždeň v čom vidím výhodu lebo robíš +- 14 alebo 16 zmien od mesiaca, od 6:00 - 18:00 oproti pravidelného pracovného času kde musíš v práci trčať cca 21 dní do mesiaca :)
- podľa hospodárskych výsledkov prevádzky máš +10% variabilná zložka mzdy na viac
- dolná hranica priemernej čistej mesačnej mzdy je 1000€

Telefonické informácie poskytujeme každý pracovný deň do 16:30 hod.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Na výkon tohto zamestnania musíš byť vyučený v odbore alebo mať hygienické minimum.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- precíznosť, pozornosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravujeme stravovacie zariadenia v nemocniciach v Banskej Bystrici, Poprade, Trnave, Trenčíne a Mladej Boleslave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4523492  Dátum zverejnenia: 16.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac