Skladník

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
522 + 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje nákup komodít - objednávky, dodávky, preberanie, skladovanie, výdaj, rozvoz, evidencia od určených dodávateľov
- prijíma objednávky
- zaisťuje skladovú evidenciu, riadne uloženie a zabezpečenie a ochranu materiálu
- zodpovedá za zabezpečenie prevádzky materiálom
- zhromažďuje podklady k reklamačnému konaniu a vybavuje reklamácie
- vykonáva pravidelné mesačné uzávierky skladu
- spolupracuje pri zostavovaní jedálnych lístkov
- dodržiava predpisy a nariadenia vzťahujúce sa k jeho vykonávanej činnosti
- podľa príkazov nadriadeného vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením

Nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

- stabilné pracovné prostredie v zabehnutej prevádzke
- práca v nových, kompletne zrekonštruovaných priestoroch
- stravovanie, príspevok na dôchodkové poistenie
- variabilná zložka mzdy
- zabezpečenie pitného režimu na pracovisku

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Na výkon tohto zamestnania sa vyžaduje Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov ( hygienické minimum )podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V zmysle Vyhlášky MZ SR č. 585/2008 Z.z. môže byť odborná spôsobilosť získaná vzdelaním vymenovaným v danej vyhláške alebo vykonaním skúšok na RÚVZ a získaním Osvedčenia o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore SOU, prax v skladovom hospodárstve.

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

-manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- precíznosť, pozornosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť DORA Gastro Slovakia, a.s. poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravuje stravovacie zariadenia v nemocniciach v Banskej Bystrici, Poprade a Trnave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DORA Gastro Slovakia, a.s.
Štefana Pilárika 2650/52
905 01 Senica
ID: 3207802   Dátum zverejnenia: 6.10.2017