1 000 - 1 200 EUR

Procesný inžinier

DOR, s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude zodpovedať za:
- tvorbu, zmenové riadenie a overovanie technologických postupov,
- určovanie usporiadania výrobného pracoviska,
- prípravu a zavádzanie nových projektov do sériovej výroby,
- vyhodnocovanie ziskovosti projektu,
- dozor nad dodržiavaním technologickej disciplíny v spolupráci s
riadiacimi pracovníkmi výroby,
- spolupráca s dodávateľmi technologických zariadení, vypracovanie
špecifikácií pre nákup nových zariadení,
- zvyšovanie produktivity a kvality sériovej výroby s využitím princípov Lean a six sigma,
- analýzu príčin vzniku nezhôd, navrhnutie a realizovanie nápravných opatrení, overenie ich účinnosti a štandardizáciu.
- školenie operátorov výroby o nových alebo zmenených
technologických postupoch,
- implementácia lean.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy 700 €/brutto mesačne + variabilná zložka mzdy od 300 €/brutto mesačne (variabilná zložka mzdy sa odvíja od predošlých pracovných skúseností a bude dohodnutá na pracovnom pohovore)

- práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť odborného rastu,
- príplatky za nadčasy nad rámec zákona,
- dochádzkový bonus,
- príspevky na stravovanie,
- firemné akcie,
- zaškolenia, kurzy a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť
odborne sa rozvíjať

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v SJ na našu e-mailovú adresu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, hutnícke, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore – strojárenská výroba alebo hutníctvo výhodou
- skúsenosti s programovaním FANUC, Heidenhain výhodou
- skúsenosti s automobilovým priemyslom vítané
- práca s MS Office
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov a lisov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOR, s.r.o.
Považské Podhradie 313
017 04 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 586190   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 700 €/brutto mesačne + variabilná zložka mzdy od 300 €/brutto mesačne (variabilná zložka mzdy sa odvíja od predošlých pracovných skúseností a bude dohodnutá na pracovnom pohovore)