Logo DOPRAVOPROJEKT a.s.

Projektant v odbornosti cesty

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Miesto práce
Kominárska, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacV závislosti od odborných skúsenosti daného uchádzača, plus kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného cestára, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti, znalosti a pracovať s profesionálmi vo svojom odbore. Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť ukázať, čo vo Vás je a podieľať sa na zaujímavých projektoch v rámci SR a ČR.

Úlohou Vašej práce bude:

  • výkon projektových prác rôznych stupňov projektovej dokumentácie v odbornosti cesty

Doplnkové požiadavky:

  • Autorizačné oprávnenie A2 - Komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo - s výnimkou architektonických služieb alebo autorizačné oprávnenie I2 - Inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň:

  • Možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý
  • Podpora sebarealizácie
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Veľmi dobré technické a sociálne zázemie
  • Dlhodobá perspektíva
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS III. pilier
  • 4 dni voľna navyše v zmysle KZ
  • Multi Sport karty
  • Preventívne zdravotné prehliadky
  • Flexibilný pracovný čas, atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné - odbor cesty

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
AutoCAD civil 3D - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- Projektovanie ciest, Autorizačné oprávnenie A2 , I2

Počet rokov praxe

3

  • Bezúhonnosť
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Schopnosť samoštúdia
  • Flexibilita

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811600  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac