Logo DOPRAVOPROJEKT a.s.

Hľadáme Geodeta

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Miesto práce
Kominárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti a schopnosti daného uchádzača, plus kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného geodeta, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti, znalosti a pracovať s profesionálmi vo svojom odbore. Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť ukázať, čo vo Vás je a podieľať sa na zaujímavých projektoch v rámci SR.

Úlohou Vašej práce bude:
- tvorba geometrických plánov a práca s katastrom,
- spracovanie majetkovo-právnej agendy,
- príprava podkladov a dispozícií pre spolupracujúce profesie na príslušnej zákazke,
- prerokovávanie dokumentácie so správcami sietí s príslušnými projektantmi, pre ktorých
vypracováva geodetické podklady a zabezpečuje kontrolu vykonaných prác,
- preverovanie súladu riešenia inžinierskych sietí a vedení,
Doplnkové požiadavky:
- Oprávnenie na činnosť autorizovaného geodeta a kartografa - v rozsahu oprávnenia
podľa §6 písm. a) až e) zákona NR SR č. 215/1995 Z.z.
podľa §6 zákona NR SR č. 215/1995 Z.z.

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň :
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť sebarealizácie,
- priestor pre zdokonaľovanie sa v anglickom jazyku atď.,
- príspevok zamestnávateľa na DDS III. pilier,
- 4 dni voľna naviac v zmysle KZ,
- Multi Sport karty,
- preventívne zdravotné prehliadky,
- flexibilný pracovný čas, atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geodézia, kartografia a kataster

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Kokeš - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť samoštúdia
- flexibilita

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810756  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac