Senior projektant TZB - profesia ÚK

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Miesto práce
Kominárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti a schopnosti daného uchádzača, plus kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného senior projektanta, ktorý chce uplatniť svoje skúsenosti, znalosti a pracovať s profesionálmi vo svojom odbore. Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť ukázať čo vo Vás je a podieľať sa na zaujímavých projektoch v rámci SR. Úlohou Vašej práce bude najmä:

  • vypracovávanie projektovej dokumentácie ÚK pre všetky stupne projektovej dokumentácie
    (potrebná autorizácia kategórie I4 pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb, podkategória 520 vykurovacie a klimatizačné zariadenia)
  • koordinácia s inými profesiami

Okrem zaujímavej práce ponúkame zamestnancom nadštandardný benefitný program,  napr. :

  •   možnosť výučby AJ v rámci pracovnej doby,
  •   4 dni voľna naviac,
  •   príspevok zamestnávateľa na DDS III. pilier,
  • . Multi - Sport karta,
  •   možnosť preventívnej zdravotnej prehliadky,
  •  flexibilný pracovný čas

a mnoho ďalších.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, radi sa o Vás dozvieme, špeciálne ak máte skúsenosť v projekcii ÚK. Pošlite nám Váš profesijný životopis, prípadne referencie a referenčné projekty. Ak nás Váš životopis zaujme, pozveme Vás na osobný pohovor, kde si spolu prejdeme predstavy o vzájomnej spolupráci.
Svoje CV pošlite spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zariadenia budov, Technika prostredia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Revit - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • bezúhonnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • schopnosť samoštúdia
  • flexibilita

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb
ID: 4787231  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac