Podnikový právnik

Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť

Miesto práce
Bardejovská 7, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sleduje a zabezpečuje dodržiavanie legislatívnych noriem a právnych postupov v podmienkach spoločnosti. Zastupuje spoločnosť v právnych sporoch. Odborná pomoc a právne konzultácie v oblasti legislatívy vo všetkých činnostiach spoločnosti. Zodpovedá za súlad s platným právom v zmluvných vzťahoch spoločnosti. Vedie agendu pohľadávok, poskytuje aktuálne informácie o pohľadávkach a zabezpečuje ich vymáhanie. Vypracováva alebo pripomienkuje vzory zmlúv podľa požiadaviek spoločnosti. Spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní pri objasňovaní trestných činov spáchaných na majetku spoločnosti. Spracováva a vyhotovuje analýzy a právne stanoviská. Poskytuje právne poradenstvo.

Stravné lístky v hodnote 5,85 € (z toho príspevok zamestnávateľa vo výške 4,89 €. Stravné lístky aj za čas čerpania dovolenky).

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Zvýhodnené cestovné pre zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti).

Vianočná odmena.

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier.

Ďalšie príspevky v rámci sociálneho programu zamestnávateľa.

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí splnia nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Výborné organizačné schopnosti.

Osobnosť schopná samostatne konať a prijímať rozhodnutia.

Sústredenosť na detail.

Komunikačné zručnosti.

Profesionalita a odbornosť.

Zodpovednosť.

Bezúhonnosť.

Prevádzka mestskej hromadnej dopravy v Prešove.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Fáberová
Tel.: +421901770330
E-mail: poslať životopis
ID: 4842783  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac