Referent pre projekty EÚ

Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť

Miesto práce
Bardejovská 7, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia a koordinácia projektových aktivít. Dohľad nad projektovými činnosťami súvisiacimi s riadením projektu. Zabezpečovanie relevantných výstupov projektu. Riadenie procesu verejného obstarávania v súlade s rozpočtom projektu a zmluvou o NFP. Príprava monitorovacích správ a záverečnej správy. Kontrola žiadosti o platbu. Komunikácia s riadiacim orgánom.

Mesačné prémie vo výške 20%.

Stravné lístky v hodnote 5,85 € (z toho príspevok zamestnávateľa vo výške 4,89 €. Stravné lístky aj za čas čerpania dovolenky).

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Zvýhodnené cestovné pre zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti).

Vianočná odmena.

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier.

Ďalšie príspevky v rámci sociálneho programu zamestnávateľa.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zašlite životopis na e-mail adresu kontaktnej osoby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v stavebnom odbore výhodou.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť platných právnych predpisov SR v predmetnej oblasti.

Bezúhonnosť.

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť.

Praktické a analytické myslenie.

Komunikatívnosť.

Prevádzka mestskej hromadnej dopravy v Prešove.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4824367  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac