Vodič MHD

Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť

Miesto práce
Bardejovská 7, 080 06 Ľubotice-Šarišské Lúky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,56 EUR/hod.Mesačné prémie vo výške 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MHD zodpovedá za správne vedenie vozidla v sieti liniek MHD v súlade s platnou legislatívou. Zodpovedá za bezpečnosť a pohodlie prepravovaných cestujúcich. Vykonáva vizuálnu obhliadku vozidla a kontroluje jeho technický stav. Udržuje čistotu vo vozidle. Upozorňuje zamestnávateľa na zistené nedostatky technického stavu vozidla.

Stabilná práca na plný úväzok. Pracovný pomer na dobu určitú (12 mesiacov) s následným predĺžením pracovného pomeru. Mesačné prémie vo výške 20 %. Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok a prácu nadčas. Mzda v dôsledku delenej zmeny – čakanie medzi spojmi. Rozšírenie kvalifikácie (vodičský preukaz na trolejbus) na náklady zamestnávateľa (+ 10 % prémie). Zvýhodnené cestovné pre zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti). 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce. Mzdové zvýhodnenie za jazdu s veľkokapacitným vozidlom (kĺbový autobus). Výkonnostné prémie za úsporu PHM. Odmena za predaj cestovných lístkov. Vianočná odmena. Stravné lístky v hodnote 5,85 € (z toho príspevok zamestnávateľa vo výške 4,89 € za každú odpracovanú zmenu, aj za čas čerpania dovolenky). Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier. Udržiavanie odbornej spôsobilosti vodiča na náklady zamestnávateľa. Ďalšie príspevky v rámci sociálneho programu zamestnávateľa. Zamestnávateľ preplatí náklady na získanie Kvalifikačnej karty vodiča uchádzačovi o zamestnanie, ktorý nebol držiteľom tejto karty a absolvoval kurz na jej získanie pred nástupom do zamestnania alebo si ju obnovil 2 mesiace pred nástupom do zamestnania. Náklady preplatí po uplynutí skúšobnej doby odpracovanej v DPMP, a.s. (t.j. 3 mesiace) tomu zamestnancovi, ktorý sa v zmluve zaviaže odpracovať minimálne 12 mesiacov u zamestnávateľa na pozícii vodič MHD (do odpracovanej doby sa nezapočítava doba trvania práceneschopnosti).

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu pošlite životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na našu poštovú adresu alebo na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

D

Pozornosť a spoľahlivosť. Kvalifikačná karta vodiča. Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a doklad o psychickej spôsobilosti vodiča.

Prevádzka mestskej hromadnej dopravy v Prešove.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Fáberová
Tel.: +421901770330
E-mail: poslať životopis
ID: 4720884  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,56 EUR/hod.