Referent obstarávania

Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.8.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie činnosti v oblasti verejného obstarávania, realizácia nadlimitných a podlimitných zákaziek,
- elektronická komunikácia a zadávanie zákaziek spôsobom určeným funkcionalitou informačného systému prostredníctvom ktorého sa verejné obstarávanie realizuje,
- znalosť práce v systéme elektronického trhoviska, znalosť elektronickej komunikácie v prostredí informačných systémov ÚVO, elektronického obstarávania elektronického trhoviska, JOSEPHINE, pri vzniku potreby aj v iných informačných systémoch,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 745,- € mesačná mzda plus 15 % výkonnostná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, spoľahlivosť, profesionalita, flexibilita, zodpovednosť

mestská hromadná doprava a služby s tým spojené

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DPMK, akciová spoločnosť
Bardejovská 6
040 23 Košice
ID: 3712081   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 745,- € mesačná mzda plus 15 % výkonnostná odmena