Hľadáme Teba! Junior Recruiter!

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.
Výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta a po dohode na pracovnom pohovore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa doprava a máš skúsenosti s HR? Rád komunikuješ s ľuďmi, si samostatne pracujúci, zodpovedný, no zároveň silný tímový hráč? Hľadáš stabilného zamestnávateľa u ktorého budeš mať zároveň priestor na realizáciu? Ak si na všetky otázky odpovedal áno, si to práve ty, koho hľadáme. Máme pre teba úžasnú príležitosť!

Do nášho mladého tímu recruiterov hľadáme posilu, ktorá sa zaujíma o recruiting, má chuť realizovať sa v tejto oblasti a získať nové skúsenosti.

Čo ťa u nás čaká?

  • telefonická komunikácia so záujemcami o prácu,
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov na konkrétne pozície v internej databáze Nalgoo,
  • plánovanie pracovných pohovorov s uchádzačmi,
  • štatistiky, reporty a analýzy, nutná znalosť MS Excel,
  • aktívny  výber, vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov na pracovné pozície,
  • komunikácia s kandidátmi o pracovných pozíciách.

Ako si ťa predstavujeme?

  • si proaktívny, nečakáš na zoznam úloh, ktorý dostaneš,
  • si zodpovedný, flexibilný a doťahuješ veci do konca, prípadné problémy berieš ako výzvu,
  • skôr hľadáš spôsoby ako sa niečo dá, ako dôvody prečo nie,
  • si parťák, na ktorého sa budeme vedieť spoľahnúť,
  • si pozitívne naladený človek s úsmevom na tvári.

Profil zamestnanca

  • skúsenosť s výberovými procesmi,
  • požadovaný vek: nad 18 rokov,
  • u študentov vyžadujeme Potvrdenie o návšteve školy,
  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, úsmev na tvári,
  • precíznosť, zodpovednosť, analytické a logické myslenie,
  • flexibilita, kreativita, nápady ako získať uchádzačov, ochota učiť sa,
  • ochota pracovať a pomôcť tímu,
  • ovládanie ruského/ukrajinského jazyka vítaná!

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, psychológia, sociológia,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Informácie pre uchádzača

Ak hľadáš super job, tato pozícia na HR oddelení je správnou voľbou. Sme flexibilní, máme dobrý a zohratý tím. Pošli nám svoj životopis a radi sa s tebou stretneme.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom ďakujeme a odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Počet voľných pracovných miest

2
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
ID: 4785897  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.