Asistent prepravy – oddelenie prepravnej kontroly

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7,05 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predaj cestovných lístkov vo vozidlách MHD
  • Informovanie cestujúcich o preprave a tarifách v MHD
  • Informovanie cestujúcich o zmenách v doprave a mimoriadnych udalostiach
  • Kontrola dodržiavania PP IDS BK a Taríf MHD v Bratislave
  • Prevencia v oblasti bezpečnosti cestujúcich vo vozidlách MHD
  • Kontrola dodržiavania plynulosti a bezpečnosti premávky (napr.: usmerňovanie nástupu a výstupu určenými dverami )
  • Poskytovať informačné bulletiny, reklamné predmety, cestovné poriadky
  • Spolupracovať pri dopravných prieskumoch
  • Práca na doobedné a poobedné zmeny, v pracovnej uniforme

Profil zamestnanca

Požadujeme:

  • Bezúhonnosť preukázanú výpisom z registra trestov (dokladované pri nástupe),
  • dobrý zdravotný stav a psychická odolnosť,
  • vhodný uchádzač je komunikatívny, asertívny a pozná základy slušného správania,
  • znalosť anglického jazyka – PODMIENKA (príp. dvoch jazykov).

Benefity

Ponúkame:

  • Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, v zabehnutom kolektíve
  • zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
  • odmeny pri životných a pracovných jubileách,
  • iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.),
  • Multisport karta,
  • zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Počet voľných pracovných miest

2
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
ID: 4727993  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,05 EUR/hod.