Špecialista pre stavebné projekty – junior

Miesto práce
Olejkárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac
Finálna výška mzdy môže byť vyššia a bude prehodnotená v súvislosti so skúsenosťami uchádzača. (Mzda je zložená: základná mzda 1333 € + výkonnostná odmena 267 €)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma rozvoj Bratislavy a verejnej dopravy, dobre poznáte mesto a sieť MHD v ňom a máte skúsenosti s pripomienkovaním stavených projektov aspoň 2 roky, táto pozícia by mohla byť vhodná práve pre Vás. Rozširujeme tím pre stavebné a dopravné projekty na sekcii dopravy a hľadáme medzi nás nového dynamického kolegu. Sme mladý a energický tím, v ktorom má priestor kreativita.

Ak máte
  • znalosť stavebného zákona, stupňov projektovej dokumentácie a povoľovacieho procesu stavebných projektov
  • znalosť legislatívy a technických noriem súvisiacich so stavebnou činnosťou dotýkajúcou sa MHD
  • prehľad o moderných dopravno-stavebno-technických riešeniach v EÚ a vo svete
  • prehľad o moderných spôsoboch preferovania verejnej osobnej dopravy
a zároveň radi spolupracujete v tíme, radi sa učíte a riešite problémy, ste niekto, koho určite hľadáme. Tiež oceníme, ak máte znalosť angličtiny alebo nemčiny.

Na čom budete s nami pracovať

Chceme, aby ste
  • spracovávali stanoviská ku stavebnej činnosti iných subjektov, projektom dopravného značenia, urbanistickým štúdiám, územným plánom a investičným zámerom a pod.
  • zúčastňovali sa na poradách pri projektovaní stavebných projektov alebo dopravného značenia
  • zastupovali DPB pri územných, stavebných, kolaudačných konaniach, určených komisiách Hlavného mesta SR Bratislavy a pod.
  • koordinovali stanoviská k stavebným projektom jednotlivých útvarov DPB
  • navrhovali a pripomienkovali odklonové trasy MHD, zriaďovanie, a presuny zastávok MHD

Profil zamestnanca

Chceli by sme
  • aby ste mali vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického a/alebo dopravného a/alebo ekonomického zamerania
  • ovládali špecializovaný softvér na prehliadanie projektovej dokumentácie
  • a ovládali Microsoft Excel a Microsoft Word

Vhodný kandidát tiež musí spĺňať tieto požiadavky:

  • schopnosť spolupracovať a pracovať tímovo
  • schopnosť logického zmýšľania
  • schopnosť učiť sa
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná
  • aktívne využívanie MHD
  • dobrá priestorová orientácia a znalosť siete MHD v Bratislave
  • flexibilnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

Benefity

Čo ponúkame
  • Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • Možnosť podieľať sa na rozvoji MHD v Bratislave
  • Možnosť rozvíjať sa a vzdelávať sa na tejto pracovnej pozícii
  • Možnosť prinášať kreatívne a inovatívne myšlienky
  • Zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov
  • Flexibilný pracovný čas 37,5h týždenne
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
  • Multisport karta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a/alebo dopravné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požadovaná prax

skúsenosti s pripomienkovaním stavebných projektov
2

Informácie pre uchádzača

Prosíme o priloženie motivačného listu vrátane informácie, ktoré moderné stavebno-technické dopravné riešenia považuje uchádzač/uchádzačka za inšpiratívne pre Bratislavu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Počet voľných pracovných miest

1
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
ID: 4721222  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac