Konštruktér cestovných poriadkov (Grafikonista)

Miesto práce
Olejkárska, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2023/dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac
Finálna výška mzdy môže byť vyššia a bude prehodnotená v súvislosti so skúsenosťami uchádzača. (Mzda je zložená: základná mzda 1000 € + výkonnostná odmena 200 €)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím oddelenia tvorby cestovných poriadkov v DPB, a.s. a hľadáme vhodného kandidáta, ktorého práca bude zahŕňať nasledovné:

  • tvorba a vyhodnocovanie jazdných dôb liniek MHD
  • konštrukcia (tvorba) grafikonu MHD
  • príprava a generovanie zastávkových cestovných poriadkov
  • výpočty výkonov MHD
  • spolupráca pri analýzach a návrhoch zefektívňovania dopravného plánu

Profil zamestnanca

Vhodný kandidát musí spĺňať tieto požiadavky:

  • schopnosť navrhovať efektívne riešenia z pohľadu ekonomiky prevádzky dopravy
  • schopnosť spolupracovať a pracovať tímovo
  • schopnosť logického zmýšľania
  • inovatívnosť
  • schopnosť učiť sa
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy
  • výborná znalosť gramatiky slovenského jazyka
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná
  • aktívne využívanie MHD
  • dobrá priestorová orientácia a znalosť siete MHD v Bratislave
  • flexibilnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • skúsenosti so softvérom na plánovanie dopravy a konštrukciu grafikonu výhodou

Benefity

  • ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zamestnancom a ich rodinným príslušníkom ponúkame zľavu až 90% z ceny ročného predplatného lístka na MHD
  • zamestnancom, ktorí nebývajú v Bratislave, vieme zabezpečiť pomoc s ubytovaním
  • prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
  • poskytujeme odmeny pri životných a pracovných výročiach, aj iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.)
  • pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme spoločenské a športové akcie
  • po práci je možnosť zašportovať si s Multisport kartou
  • pracuje sa na flexibilný pracovný čas - 37,5 hod. týždenne
  • naši zamestnanci môžu využívať množstvo zliav a výhod u vybraných dodávateľov produktov a služieb

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti dopravy výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Požadovaná prax

skúsenosti v oblasti konštrukcie cestovných poriadkov výhodou

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných záujemcov.
Osobné pohovory budú prebiehať začiatkom júna 2023.
Ďakujeme za pochopenie.

Počet voľných pracovných miest

1
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
ID: 4297601  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac