Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla nočnej linky LKW, vodič nákladného vozidla - denný rozvoz (kuriér)

Doprava LB s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2024
866 - 1 600 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy pohyblivá, závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná firma z Trenčína hľadá spoľahlivého a skúseného vodiča  s vodičským oprávnením skupiny CE, E na nočnú linku Trenčín - Žilina. Pracovný čas 6-8 hodín

  • pristavenie vozidla na nakládku, nakladanie a asistencia pro naložení tovaru
  • vedenie nákladného motorového vozidla
  • odovzdávanie dokladov o doručenom tovare
  • starostlivosť o pridelené vozidlo
  • ​plnenie pracovných úloh na základe požiadaviek​

Hľadáme vodiča sk. C + E s VP a skúsenosťami s prívesom.  Skúsenosti s vedením nákladného vozidla s prívesom výhodou. . Očakávame zodpovednosť, pracovitosť, Pracujeme v jednozmennom  nočnom režime a očakávame spoľahlivosť, flexibilitu a tímovosť.

Dopravná firma z Trenčína hľadá spoľahlivého a skúseného vodiča  s vodičským oprávnením skupiny C na denný rozvoz tovaru (kuriérske služby) vrámci Trenčianskeho kraja. Pracovný čas 8 hodín

  • naloženie vozidla, príprava na rozvoz

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz skupiny C+E , v prípade denného rozvozu C

- čistý register trestov

- platné psychologické vyšetrenie
- zdravotná spôsobilosť

Naša spoločnosť sa špecializuje na prepravu paletového tovaru do 18t na území Slovenskej republiky. V oblasti cestnej prepravy poskytuje kvalitné a flexibilné služby pre svojich klientov. Cieľom spoločnosti je prehlbovať dôveru zákazníkov a efektívne spracovávať ich požiadavky a tým vytvárať trvalú spoluprácu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Baláž
Tel.: +421910618883
E-mail: poslať životopis
ID: 4836537  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac