Referent/ka ekonomiky výrobného strediska PP

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím o administratívnu posilu zameranú na ekonomiku. Máte analytické myslenie? V administratíve a ekonomike ste doma? Ak áno hľadáme práve Vás.

Medzi Vaše pracovné úlohy bude patriť:

- sumarizácia a kontrola dokumentov k vykonaným prácam, evidencia protokolov,

- vystavovanie faktúr, kontrola a pripomienkovanie zberných faktúr, likvidácia došlých faktúr,

- príprava a spracovanie podkladov k ročnému finančnému plánu, jeho evidencia a aktualizácia,

- spracovanie dochádzky zamestnancov strediska, cestovných príkazov, stravných lístkov,

- ostatné administratívne práce spojené s činnosťou výrobného strediska,

- vybavovanie operatívnych úloh podľa pokynov vedúceho strediska.

Práca si vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska, v prípade potreby je zabezpečené ubytovanie v mieste zákazky.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 70-ročnou tradíciou na stavebnom trhu

- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + osobné ohodnotenie + ročná prémia)

- bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii

- príspevok na rekreáciu

- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách

- 4 sickday

- platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov

- firemné akcie, podpora dobrovoľníctva, podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné

-odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne

- Multisport karta

- zabezpečené ubytovanie v mieste zákazky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

​- Pozornosť a presnosť, analytické myslenie

- Dôslednosť s dôrazom na systematickosť práce

- Zodpovednosť a schopnosť plniť termíny

- Aktívny prístup k práci, samostatnosť

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789417  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac