Ekonóm/ka strediska

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ekonomické zmýšľanie? Je pre Vás zaujímavé byť súčasťou dôležitých cestných projektov? Orientujete sa v kontrole a analýze nákladov, výnosov a faktúr?Hľadáme nových kolegov, ktorí doplnia náš tím závodu Zvolen.

Vašou náplňou práce bude:

- analýza nákladov a výnosov výrobného strediska,

- kontrola a schvaľovanie došlých faktúr,

- spracovanie podkladov pre fakturáciu,

- príprava a vyhodnotenie finančného plánu za výrobné stredisko,

- spolupráca pri mesačných uzávierkových operáciách.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu

- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + osobné ohodnotenie + ročná prémia)

- bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii

- príspevok na rekreáciu

- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách

- 4 sickday- platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov

- firemné akcie, podpora dobrovoľníctva, podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné

- odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne

- Multisport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii ekonóma strediska výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,

- organizačné a plánovacie schopnosti

- praktické a analytické myslenie,

- ochota učiť sa a odolnosť voči stresu.

- vodičský preukaz sk. B

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4787422  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac