Stavbyvedúci - železničné stavby

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročná prémia, mzdové ohodnotenie bude závisieť od reálnych skúseností, odborných a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nové projekty hľadáme skúseného stavbára. Máte skúsenosti so železničnými stavbami? Hravo si poradíte s rôznymi situáciami, ktoré pri práci vzniknú? Riadenie tímu pracovníkov je pre Vás malina? Hľadáme práve Vás.

Ku každodenným povinnostiam bude patriť:
- zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality,
- zodpovednosť za dodržiavanie zmluvných podmienok, technologickej a pracovnej disciplíny,
- zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác, riadenie poddodávateľských prác
- fakturácia podľa platných predpisov a podľa predpísaných termínov,
- zodpovednosť za odovzdávanie všetkých dokladov potrebných k mesačnej závierke,
- zodpovednosť za riadne a správne vedenie stavebného denníka,
- zodpovednosť za vyhodnocovanie a inventarizáciu nedokončenej výroby,
- zodpovednosť za efektívne využívanie pracovného fondu podriadených zamestnancov,
- dodržiavanie požiadaviek kvality, predpisov BOZP, PO a OŽP.

MIESTO VÝKONU PRÁCE: prioritne stavba v blízkosti POPRADU. Práca si vyžaduje cestovanie za aktuálnymi zákazkami závodu Bratislava.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
- bezplatné vzdelávanie v podobe školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu
- príspevok na rekreáciu
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
- 4 sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
- firemné akcie, podpora dobrovoľníctva "Naše Mesto", podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné
- odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne
- zabezpečené ubytovanie, služobné vozidlo

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebníctvo, dopravné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v železničnom staviteľstve, skúsenosti s realizáciou stavieb železničných spodkov.

Počet rokov praxe

5

VÝHODOU je vlastnenie nasledovných osvedčení:
- odborná spôsobilosť 34 – Špecialista železničných tratí a stavieb
- odborná spôsobilosť 37 – Špecialista železničných mostov
- odborná spôsobilosť pre činnosť stavbyvedúceho, zameranie: inžinierske stavby

- Organizačné a riadiace schopnosti, technické myslenie, schopnosť plánovať.
- Schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív.
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť.
- Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny prístup.
- Znalosť predpisov z oblasti BOZP, PO, OŽP

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4596044  Dátum zverejnenia: 8.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac