Stavbyvedúci – dopravné a inžinierske stavby VS 4

Doprastav, a.s.

Slovensko, Česko, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 600 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročné prémie, s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov, stavbyvedúcich so zameraním na dopravné a inžinierske stavby. Primárne pre projekt R2 Kriváň – Mýtna, miesto výkonu práce však závisí od aktuálnych zákaziek v rámci Slovenska alebo Českej republiky. Ak hľadáte nové výzvy tešíme sa na Váš životopis.

Čo bude Vašou náplňou práce:

- zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality,
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov,
- zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác,
- zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek,
- zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke,
- koordinácia prác realizovaných cez poddodávky, spolupráca pri výberových konaniach na poddodávky,
- zabezpečovanie vykonávaných činností v súlade so zmluvou o Dielo, platnou legislatívou a internými predpismi.

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami, ubytovanie Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Žilina.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

3

osvedčenie SKSI - stavbyvedúci dopravné, inžinierske stavby VÝHODOU

- Organizačné a riadiace schopnosti, technické myslenie, schopnosť plánovať.
- Schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív.
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť.
- Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny prístup.
- Znalosť predpisov z oblasti BOZP, PO, OŽP

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4590487  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac