Technický pracovník laboratória stavebného skúšobníctva

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Česko, Olomoucký kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 500 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu pre našu dcérsku spoločnosť TESScontrol, ktorá sa venuje skúšobníctvu stavebných materiálov. Ak chcete pracovať v Českej republike, podieľať sa na zaujímavých projektoch a v popise práce ste sa našli, zašlite nám životopis.

Vašou náplňou práce bude:
- plánovanie výkonov skúšobníctva v súlade s požiadavkami objednávateľov,
- vykonávanie laboratórnych skúšok v súlade s požiadavkami objednávateľov,
- vedenie záznamov o vykonaných skúškach,
- zodpovednosť za vedenie, stav a aktualizáciu internej a externej dokumentácie skúšok a činností laboratória,
- dohľad nad technickým stavom zverených skúšobných zariadení a prostriedkov laboratória, návrhy inovácií laboratórnych prístrojov,
- zabezpečovanie opakovaných skúšok a nutných opatrení pri zistených nedostatkoch.

Značná časť prác je vykonávaná v teréne priamo na stavebných objektoch, tak líniových ako aj pozemných stavieb (nejedná sa len o prácu v laboratóriu).

MIESTO VÝKONU PRÁCE sa viaže na aktuálne stavebné zákazky v Českej republike, prioritne na projekte D1 Říkovice - Přerov.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
- bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii,
- príspevok na rekreáciu
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
- 4 sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
- firemné akcie, podpora dobrovoľníctva, podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné
- odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne
- Multisport karta
- zabezpečené ubytovanie a doprava na stavbu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii laboranta v stavebníctve

Počet rokov praxe

3

- pozornosť, presnosť, analytické myslenie, fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dodržiavanie stanovených termínov
- proaktívny prístup a ochota učiť sa

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4577271  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac