Vodič - žeriavnik mobilného žeriavu, hydraulická ruka

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Od 6,8 EUR/hod.+ osobné ohodnotenie, v závislosti od predošlých skúseností je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme stavebné partie o šikovných vodičov.

Vodič - žeriavnik mobilného žeriavu:
- vykonávanie prác so zdvíhacím zariadením pri manipulácii s materiálom
(nakládka, vykládka),
- vykonávanie obslužných prác s vozidlom na stavbách,
- zabezpečovanie bežnej obsluhy mobilného žeriavu, prenášanie bremien a iných obslužných činností súvisiacich s prácou mobilného žeriavu,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Vodič - hydraulická ruka:
- vykonávanie prác s hydraulickou rukou,
- vykonávanie obslužných prác s vozidlom na stavbách,
- prevážanie bremien a zabezpečenie bežnej obsluhy vozidla,

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska, ubytovanie a dopravu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Zvolen, ktorý realizuje zemné práce.

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti, ktorá má 70-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu
- mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami v zmysle Zákonníka práce (cestovné náhrady, stravné, príplatky v zmysle Zákonníka práce - práca cez víkend, príplatky za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce)
- bezplatné vzdelávanie v podobe školenia s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii,
- príspevok na rekreáciu
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
- odmena za odporučenie nového kolegu
- Multisport karta
- zabezpečené ubytovanie a doprava na miesto stavby

Miesto výkonu práce sa viaže na aktuálne stavebné zákazky v rámci SR a bližšie bude špecifikované na pohovore.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

žeriavnik, vodič hydraulickej ruky

Počet rokov praxe

3

- Preukaz viazača bremien
- Kvalifikačná karta vodiča
- Tachografová karta vodiča
- Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- Preukaz obsluhy Aa – mobilné žeriavy výložníkového typu (potrebný len pre mobilný žeriav)

- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť, praktické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4539021  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.