Majster stavebnej výroby - železničné stavby

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 400 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročná prémia, s úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavé projekty pribúdajú a my rozširujeme tím o stavebných majstrov so zameraním na železničné stavby.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- organizácia práce a plnenie výrobných úloh v súlade s harmonogramom stavebných prác,
- zodpovednosť za dodržiavanie predpísanej kvality prác, dodržiavanie zmluvných podmienok, technologickej a pracovnej disciplíny,
- rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom a kontrola ich pracovných výkonov,
- kontrola dodávok materiálov, ich uskladnenia a zodpovednosť za hospodárenie s materiálmi,
- sledovanie skutočných nákladov a pravidelné vyhodnocovanie hospodárskych výsledkov,
- zodpovednosť za správnosť prvotnej dokumentácie, ktorú vystavuje alebo potvrdzuje,
- spracovanie dochádzky a podkladov do miezd podriadených zamestnancov,
- dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, PO, OŽP.

Práca si vyžaduje cestovanie za aktuálnymi zákazkami závodu Bratislava.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou na stavebnom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
- bezplatné vzdelávanie v podobe školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu
- príspevok na rekreáciu
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
- 4 sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
- firemné akcie, podpora dobrovoľníctva "Naše Mesto", podpora ecoaktivít "Do práce na bicykli" a iné
- odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne
- zabezpečené ubytovanie, služobné vozidlo

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebníctvo, dopravné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v železničnom staviteľstve. Skúsenosti s realizáciou stavieb železničných spodkov.

Počet rokov praxe

3

Výhodou je vlastnenie odbornej spôsobilosti pre činnosť majstra železničných tratí a stavieb: č. 37 a č.34 pre činnosť majstra železničných tratí a stavieb.

- Organizačné a riadiace schopnosti.
- Spoľahlivosť, zodpovednosť
- Znalosti z oblasti BOZP,PO, OŽP

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4512853  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac