Asistent stavbyvedúceho – vhodné aj pre absolventov (Východné Slovensko)

Doprastav, a.s.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Od 950 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu stavbyvedúcich hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Asistent stavbyvedúceho, ktorý má chuť učiť sa od odborníkov. Ako náš nový parťák / parťáčka budete pôsobiť v rámci Východného Slovenska. Kolegovia Vám odovzdajú to najcennejšie čo majú – svoje skúsenosti.

Čo bude Vašou náplňou práce:
- spolupráca a podpora činností stavbyvedúceho pri riadení realizácie stavebných prác – dopravné a inžinierske stavby,
- práca s projektovou dokumentáciou a dohliadanie na dodržiavanie technologických postupov výstavby,
- vedenie stavebného denníka,
- spolupráca pri zaisťovaní plynulosti výstavby a dodržiavanie harmonogramu postupov prác,
- spolupráca pri spracovaní podkladov pre fakturáciu a mesačné výkazy,
- spolupráca s technickým dozorom a s poddodávateľmi,
- zodpovednosť za plnenie predpisov BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska, ubytovanie a dopravu Vám zabezpečíme. Pozíciu obsadzujeme pre náš závod Prešov.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
- bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
- flexibilná časť pracovnej doby
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
- 4 Sick day - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
- firemné akcie „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné
- zabezpečené ubytovanie a doprava na miesto stavby

Miesto výkonu práce sa viaže na aktuálne stavebné zákazky v rámci pôsobnosti závodu Prešov, bližšie bude špecifikované na pohovore.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné – dopravné, inžinierske stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícii výhodou
- MS Project, Cenkros - výhodou
- schopnosť plánovať a organizovať prácu
- samostatnosť, zodpovedný prístup, lojalita
- komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný tím
- precíznosť, schopnosť dodržiavať časové termíny a kvalitatívne požiadavky
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4369830  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac