Stavebný majster

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2020
800 EUR/mesiacS vhodným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie platové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia a riadenie realizácie stavebných prác.
- Práca s technickou dokumentáciou.
- Rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom.
- Kontrola kvality výroby v súlade s projektovou dokumentáciou, dodržiavanie predpísanej kvality prác, technologickej a pracovnej disciplíny.
- Vystavovanie požiadaviek na objednávky materiálov, kontrola ich dodávky a kvality, zabezpečenie jeho prevzatia a uskladnenia.
- Evidencia preberacích protokolov (dodacie listy).
- Vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (denné dokumentovanie pracovnej doby podriadených zamestnancov, vykonanej práce, použitých materiálov, prevádzke strojov, doprave).
- Spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov.
- Starostlivosť o prevádzkyschopnosť vyhradených technických zariadení.
- Dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročné prémie).
- Príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu.
- Vzdelávacie aktivity.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Flexibilná časť pracovnej doby.
- Zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavebnej zákazke.
- Cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy.

Miesto výkonu práce záleží od aktuálnej stavebnej zákazky v rámci SR a ČR, momentálne Frýdek-Místek. Zamestnancom v mieste výkonu práce - v okolí miesta realizácie stavby zabezpečujeme ubytovanie na ubytovniach.

Bližšie informácie dostanú uchádzači pri pohovoroch.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie / Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita - ochota cestovať v rámci SR a ČR podľa aktuálnej stavebnej zákazky.
Schopnosť viesť a riadiť pracovný kolektív.
Komunikatívnosť.
Aktívny a zodpovedný prístup k práci a k plneniu pracovných úloh.
Spoľahlivosť.
Manuálna zručnosť a technické myslenie.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3943839  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac