Stavbyvedúci - zemné práce (SR)

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiac+ mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby, práce v MS Project
- riadenie a koordinácia úsekových majstrov, koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb
- koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka, vedenie koordinačných porád
- dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie
termínov
- uplatňovanie finančných nárokov na investora
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác, zodpovednosť za riadnu kolaudáciu
- fakturácia stavebných výkonov
- komunikácia so subdodávateľmi a s investorom
- spracovanie záverečného hodnotenia zákazky, hodnotenie podzhotoviteľov
- zber informácií a vyhodnotenie spokojnosti zákazníka (monitoring)
- zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia (aj u
podzhotoviteľov) a ochranu majetku v zmysle všeobecne platných právnych predpisov
a podnikovej riadiacej dokumentácie
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s
pracovným zaradením

- prácu v stabilnej stavebnej spoločnosti s viac ako 60-ročnou históriou pôsobenia
na domácom i zahraničnom stavebnom trhu
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat + mesačné prémie + ročná prémia)
- priestor pre vlastné iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesného rozvoja
- služobný telefón, služobné auto, ubytovanie v mieste výkonu práce

Miesto výkonu práce v rámci SR, konkrétna lokalita závisí od aktuálnej zákazky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Min. 3 roky praxe v danej oblasti - PODMIENKA
Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho - výhodou

- organizačné schopnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
- pozornosť, praktické myslenie
- komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3820082  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac