Technický pracovník pre oblasť ochrany životného prostredia (environmentalistika)

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola dodržiavania legislatívy v oblasti OŽP na stavbách a trvalých prevádzkach spoločnosti
- metodické riadenie a odborná pomoc v oblasti OŽP (odpady, voda, ovzdušie) pre zamestnancov spoločnosti
- evidencia údajov, vyhodnotenie, štatistika v oblasti OŽP v zmysle platnej legislatívy a interných postupov spoločnosti
- spracovanie prevádzkových poriadkov pre skladovacie priestory škodlivých látok a nebezpečného odpadu a kontrola ich dodržiavania
- zabezpečenie vypracovania a aktualizácie Programov odpadového hospodárstva, Plánov povodňových zabezpečovacích prác a pod.
- spracovanie a aktualizácia Dokumentov environmentálneho manažérskeho systému
- spolupráca s orgánmi štátnej správy a štátneho dozoru v oblasti OŽP, vrátane spracovania dokumentov požadovaných legislatívou
- posudzovanie nových technológií z hľadiska dodržiavania noriem ochrany životného prostredia
- spolupráca pri zdokonaľovaní systému IMS v oblasti OŽP

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- pohyblivá časť pracovnej doby
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu
- vzdelávacie aktivity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ochrana životného prostredia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické rozmýšľanie
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť prinášať nové riešenia
- schopnosť rešpektovať dohodnuté pravidlá a postupy
- ochota cestovať (okolie BA)

- certifikát interného audítora pre ISO 14001 je výhodou
- skúsenosti v oblasti OŽP pri realizácii stavebných projektov sú výhodou
- min. 2 roky praxe v oblasti OŽP - PODMIENKOU

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3643048  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.