Referent zmluvných nárokov

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
800,- Eur + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie zmluvných podmienok stavebných zmlúv a identifikácia možných rizík podľa podmienok FIDIC.
- Spracovanie, uplatňovanie a sledovanie zmluvných a právnych nárokov na určených stavebných zákazkách.
- Spolupráca s projektovým tímom pri spracovaní podkladov k uplatňovaným claimom.
- Zodpovednosť za vecnú a formálnu správnosť, za včasnosť spracovania a uplatnenia zmluvných nárokov.
- Účasť na rokovaniach, kontrolných dňoch týkajúcich sa zmluvných nárokov realizovaných stavieb.
- Príprava podkladov a komunikácia s investorom.
- Komplexná evidencia, organizácia a koordinácia claimovej agendy za určené stavebné zákazky.

Vybraný úspešný uchádzač bude pracovať v sfére zmluvných nárokov v pracovnej oblasti stavebníctva. Skúsenosti z tejto pracovnej oblasti sú veľkou výhodou.

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i zahraničnom trhu
- Motivujúce finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
- Pohyblivá časť pracovnej doby
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie
- Vzdelávacie aktivity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected] Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť zmluvných podmienok FIDIC - výhodou
- Znalosť obchodného a stavebného zákona – výhodou
- Znalosť zákona o verejnom obstarávaní – výhodou
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Komunikatívnosť, vyjednávacie schopnosti
- Dôslednosť, precíznosť
- Aktívny prístup k práci

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3471425  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- Eur + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.