Strojníci

Doprastav, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a flexibilných strojníkov, konkrétne:
- strojníci dózerov, strojníci rýpadiel, strojníci nakladačov, strojníci valcov, strojníci grédrov, strojníci manipulátora.

Strojník dózerov - vykonávanie zemných prác, hrnutie materiálov, ukladanie a rozhrňovanie materiálov.

Strojník rýpadiel - ťaženie a premiestňovanie zeminy, hĺbenie rýh, stavebných jám a plošných stavebných jám.

Strojník nakladačov - nakladanie rozpojených zemín a štrkov, nakládka a vykládka materiálov na vozidlá, práca so zametacím strojom.

Strojník valcov - zhutňovanie nízkych vrstiev štrkových a bitúmenových vozoviek, zhutňovanie nesúdržných zemín, pieskov, štrkopieskov, zhutňovanie stmelených krytov vozoviek.

Strojník grédrov - urovnávanie povrchov pri zemných prácach, rozpojovanie pôdy a rozprestieranie sypkých materiálov do tenkých vrstiev (nivelácia pomocou lasera a GPS)

Strojník manipulátora - práce so zdvíhacím zariadením pri manipulácii s materiálom, prekladanie materiálu, manipulácia s plošinou, obslužné práce so strojom na stavbách.

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.

Miesto výkonu práce sa viaže na aktuálne stavebné zákazky v rámci SR a bližšie bude špecifikované na pohovore. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected] Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície - konkrétne strojnícke zaradenie.
Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- Nutnou požiadavkou je vlastnenie príslušného strojníckeho preukazu podľa uvedených strojníckych zaradení ( preukazy 2,4,5,9,15,11 - podľa konkrétneho stroja)
- Každý uchádzač musí mať platný doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča, strojníka.

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3289621  Dátum zverejnenia: 18.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou