Samostatný technický pracovník prípravy stavieb

Doprastav, a.s.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie kalkulácie nových položiek stavby a následné odsúhlasenie nových položiek u objednávateľa stavby.
- Príprava podkladov pre výber a uzatvorenie zmluvy o dielo s poddodávateľmi stavby.
- Spracovanie a odsúhlasenie rozpočtov pre naviac práce.
- Spracovanie cenového dopadu zmien pre dodatočné platby a spracovanie pokynov na zmenu.
- Priebežná aktualizácia výnosov a nákladov stavby v systéme RSV.
- Priebežná mesačná kontrola a aktualizovanie výrobnej kalkulácie v Cenkros-e a v RSV.

Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s prácou na pozícii prípravára stavieb
- Čítanie a práca s technickou dokumentáciou
- Komunikačné zručnosti, vyjednávanie
- Odolnosť voči stresu, schopnosť konštruktívne riešiť problémy
- Technické a analytické myslenie
- Samostatnosť a zodpovednosť

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3218619  Dátum zverejnenia: 2.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou