Recepčná/ý

DOPRASTAV SERVICES , s.r.o.

Miesto práce
Košická 52, Bratislava
Termín nástupu
máj - jún 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný čas: na 8-hodinové zmeny (ranná : 6:00-14:00, poobedná :14:00-22:00 hod) Víkendy, sviatky, pracovné dni.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

630,- EUR + motivačné príplatky + príplatky zo zákona (sobota,nedeľa,sviatky)

Preplatíme vstupnú lekársku prehliadku, ponúkame možnosť ubytovania priamo v budove, stravné lístky, výhodné ubytovanie aj na iných našich ubytovacích zariadeniach.

Životopisy žiadame zasielať len emailom na adresu [email protected]
Oslovený na osobný pohovor budú iba uchádzači, ktorí budú spĺňať požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná per absolventa, či externe študujúceho študenta.
Vyžadujeme znalosť anglického jazyka slovom aj písmom. Ďalší jazyk je výhodou. Skúsenosti s hotelovým systémom HOREC vítaná, v prípade potreby zaučíme.
Práca s PC (Excel, Word, Internet, Outlook, rezervačné portály..) Práca s pokladňou.
Komunikatívnosť, samostatnosť, logické myslenie, dôslednosť, presnosť, bezúhonnosť, dochvíľnosť, slušné vystupovanie a chuť pracovať.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním ubytovacích a gastro služieb, prenájmom školiacich a spoločenských miestností a rekreačnými službami v pôsobnosti Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Košická 52
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Štvrtecká
E-mail: poslať životopis
ID: 3132014   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630,- EUR + motivačné príplatky + príplatky zo zákona (sobota,nedeľa,sviatky)