Vodič, strojník

DOPRA - VIA, a.s.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8,8 EUR/hod.príplatok za prácu nadčas, za sviatky a dni pracovného pokoja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha stavebného stroja na opravu cestných komunikácií,
stavebné práce pri údržbe ciest
vedenie motorového vozidla

príspevok na cestovné náklady do práce

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor: Ing. Vladimír Poláček
kontakt: +421905 702 234

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

predpoklad na prácu v kolektíve, manuálna zručnosť

Výroba asfaltových emulzií je základom a.s. DOPRA-VIA OD JEJ VZNIKU R. 1991. Výroba sa zameriava na katiónaktívne rýchlo štiepne asfaltové emulzie rady Vialit (modifikované i nemodifikované), ktoré sú určené na použitie pri opravách a údržbe krytov vozoviek cestnej siete, t.j. na nátery, postreky a emulzné mikrokoberce. Emulzie sa vyrábajú na zariadení Atomix francúzskej firmy EMUL - Bitume s výkonom 15 ton/hod. Približne 50 % z vyrobenej emulzie sa aplikuje vlastnými kapacitami a cca 50 % sa predáva iným stavebným firmám na spojovacie postreky alebo na opravy výtlkov. Technológie vhodné na údržbu a opravu cestnej siete používajúce ako spojivo asfaltovú emulziu sú: postreky, nátery, tenké emulzné kalové vrstvy a mikrokoberce. Činnosť spoločnosti DOPRA-VIA nepôsobí negatívne na životné prostredie. Vykonáva aj odborné poradenstvo pri obnove a opravách vozoviek.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Danka Melušová
Tel.: +421918401962
E-mail: poslať životopis
ID: 4507015  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,8 EUR/hod.