Operátor NC strojů - horizontkář

Doosan Škoda Power s.r.o.

Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor NC stroje pracuje na obráběcích strojích s řídícím operačním systémem. Vyrábí veškeré díly pro kompletaci turbín určené ke strojnímu opracování dle daných podkladů vydaných konstrukcí a technologií. Obrábí, podílí se na přípravě a realizaci obráběných dílů.

Popis volné pozice

  • vykonává přidělenou práci v požadovaném termínu a kvalitě tak, aby byla zajištěna plynulost a maximální efektivita výroby a toto vyžaduje i od ostatních kolegů
  • identifikuje slabá místa výrobních procesů, podává informace a podněty pro zlepšení
  • podílí se na organizaci výroby svou odborností, aby bylo možné včas řešit případné nedostatky
  • dodržuje nastavená pravidla a standardy na svém pracovišti
  • vyhodnocuje svoji činnost z pohledu kvality, bezpečnosti a produktivity
  • podílí se na analýze příčin odchylek od nastavených standardů a tvorbě nápravných opatření
  • používá řádně pomůcky a ochranné prostředky BOZP pro eliminaci možnosti vzniku úrazu

Požadujeme

  • minimálně vyučen ve strojírenském oboru (obrábění), vyšší vzdělání strojního zaměření výhodou
  • minimálně 5 let praxe v oboru (obrábění na NC horizontkách)
  • orientace v technické dokumentaci, v oblasti používání měřidel, technologie a obrábění
  • znalost řídícího operačního systému Sinumerik 840D, obrábění a BOZP

Nabízíme

  • zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč
  • příspěvek na ubytování
  • měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • osobní a profesní rozvoj
  • další finanční i nefinanční benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3329729  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.