Technolog lakování

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo práce
Dobříš, Okres Příbram

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role:

Budete pracovat v týmu technologů, kteří mají za úkol definovat a podílet se na zajištění výrobních zařízení a pomůcek, zajišťovat předpisy (technologické parametry a postupy) pro procesy lakování. Pracovat na zlepšování, standardizaci procesů a inovací ve výrobě, podílet se na nových projektech.

Náplň práce:
- zpracování a řízení výrobní dokumentace pro lakování
- definování postupů lakování ve výrobě, optimalizace
- analýza chyb vzniklých v procesech lakování na zařízeních a periferiích
- stanovování nápravných opatření při zjištěných odchylkách
- spolupráce na vypracování FMEA

Co nabízíme:

- mezinárodní prostředí s velkou možností odborného a osobního rozvoje
- možnost nastavovat nové procesy a realizovat se na technologickém zlepšování kompletního produktu, nejen komponentů
- cestování (Francie, USA, Asie)
- podpora jazykového vzdělávání
- odpovídající mzdové ohodnocení s pravidelnou valorizací mzdy, roční bonus
- firemní benefity: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní jídelna/ stravenky, možnost zapůjčení stroje pro soukromé účely, zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance, firemní školku apod.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v technickém oboru (nebo SŠ vzdělání s adekvátní praxí)
- zájem o povrchové úpravy, lakování (praktické zkušenosti na inženýrské pozici vítány - absolventa se zájmem o lakování zaškolíme)
- technické myšlení
- zájem o zlepšovací procesy (výrobní proces, technologie , přípravky)
- aktivní znalost anglického jazyka (B1/B2)
- časovou flexibilitu, ochotu cestovat, ŘP sk.B
- schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, výborné komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce s PC

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3289940  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.