Junior inžinier kvality - naučíme Ťa všetko potrebné!

DONGWON SK, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 220 EUR/mesiacMzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku mzdy. Uvedená mzda je stanovená pre absolventa/uchádzača bez predchádzajúcich skúsenosti. Finálna mesačná mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš odštartovať kariéru v oblasti automotive - kvality, ale nevieš ako začať? Nemáš potrebné znalosti a skúsenosti z tejto oblasti, ale chceš sa stať jej súčasťou? Si odhodlaný/á učiť sa nové veci? Určite nám zašli tvoje CV a pridaj sa do nášho tímu kvalitárov, ktorí sa s radosťou s Tebou podelia o svoje znalosti a mnohoročné skúsenosti s kvalitárskou prácou v oblastí automotive.

- komunikácia so zákazníkom vo veciach kvality produktu,
- sleduje problémy u zákazníka a komunikuje so zástupcami zákazníka,
- riadenie činnosti, vedenie, podpora a školenie kontrolórov kvality,
- riadenie deštrukčných testov produktu
- podávanie správ o kvalite, EMS, BOZP a BOZP riadiacemu orgánu spoločnosti
- vykonáva a zodpovedá za interné/externé audity,
- zodpovednosť a príprava na kalibráciu nástrojov,
- zodpovednosť za dokumenty oddelenia kvality ako C.P., ISIR a systém MSA
- zodpovednosť za štatistiky a analýzy (PPM, KPI)

- dochádzkový bonus,
- mesačné bonusy,
- každoročné valorizovanie platov,
- mimoriadne prestávky mimo obednej prestávky po každých dvoch hodinách,
- odmena pri odporúčaní nového zamestnanca,
- letné odmeny a zimné odmeny až do výšky 60% platu,
- ročné odmeny pri splnení podnikateľského plánu,
- súťaž o Top zamestnancov roka,
- príplatok pri práci vo sviatok +150%,
- vianočné darčekové poukážky,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálny program (Vianočný večierok, Športový deň, mikulášske balíčky),
- rôzne iné sociálne výhody.

Prosíme uchádzačov, aby nám poslali životopis aj v ANGLICKOM JAZYKU.
Uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technické a analytické myslenie
-ovládanie balíka MS Office,
-skúsenosť so zákazníckymi auditmi a reklamáciami - výhodou, ale nie podmienkou
-znalosť nástrojov kvality v oblasti riešenia problémov, napr.: 8D reporty - výhodou, ale nie podmienkou

Sme významná spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou v oblasti automotive. Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 a zameriavame sa na výrobu rámov dverí, bezpečnostných výstuží a nosičov palubných dosiek pre automobily.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4521669  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 220 EUR/mesiac