PLC Programátor - vhodné aj pre absolventa

DONGWON SK, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
od 1000€ základ + bonusy, priplatky... Plat sa odvíja od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme PLC programátora. Práca je vhodná aj pre absolventa, vhodného kandidáta vieme zaučiť a zaškoliť.
Hlavnou náplňou práce bude:
- Vytváranie a upravovanie PLC programov zváracích robotov,
- tvorba a úpravy vizuálneho kontrolného programu,
- vedenie tímu nastavovačov zváracích robotov,
- zaškoľovanie obsluhy automatizovaných zváracích pracovísk,
- kontrola a optimalizácia pracovného času stroja,
- spolupráca pri tvorbe technologických postupov.

- dochádzkový bonus,
- mesačné bonusy,
- každoročné valorizovanie platov,
- odmena pri odporúčaní nového zamestnanca,
- letné odmeny,
- zimné odmeny,
- ročné odmeny pri splnení podnikateľského plánu,
- súťaž o Top zamestnancov roka,
- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- vianočné poukážky,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálny program (Vianočný večierok, Športový deň, mikulášske balíčky),
- zabezpečenie stravovania,
- rôzne iné sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je:
- znalosť programových postupov a programovanie PLC , ideálne v prostredí OMRON,
- novému kolegovi, ktorý ovláda iný PLC program zabezpečíme zaškolenie,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Sme významná spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou v oblasti automotive. Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 a zameriavame sa na výrobu rámov dverí, bezpečnostných výstuží a nosičov palubných dosiek pre automobily.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3559350  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ základ + bonusy, priplatky... Plat sa odvíja od pracovných skúseností uchádzača