Operátor vytlačovacej linky - Extruder

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
520€ základ + benefit 220€ + variabilná zložka 59-310

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola výrobných liniek, zabezpečovanie ich plynulého chodu - spracovanie surovej gumy a kontrola výstupnej hubice v požadovanom tvare.
• Riešenie vzniknutých porúch na linke.
• Komunikácia s členmi ostatných oddelení. Spolupráca s 2-3 operátormi, rozdelenie úloh pri jednotlivých úkonoch na linke.
• Nastavovanie linky podľa vopred určených parametrov.

• Príplatky za nočnú zmenu, nadčasy, víkendy, sviatky.
• Letný a zimný bonus.
• Od 2 rokov vernostný bonus.
• Sociálny program ( MDD, MDŽ, Vitamíny, Poukážky do športových/wellnes zariadení a pod.), firemné akcie (športový deň, vianočný večierok a pod.)

Životopisy posielajte na e-mail adresu stanislava.komarova@drbeurope.com alebou poštou na Robotnícka 2198, 017 01 Považská Bystrica.
Ďakujeme za všetky reakcie. Spoločnosť Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo a pod.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• precíznosť
• trpezlivosť
• schopnosť riešiť problémy
• technické myslenie

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do aút, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi KIA Motors System, Hyundai Motor Manufacturing System a inými.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 364179   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520€ základ + benefit 220€ + variabilná zložka 59-310