Špecialista oddelenia údržby

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 635€ základná zložka + 215€ individuálna zložka za pracovné zaradenie , nástupný plat spolu od 850€ (mzda sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami/zručnosťami)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie údržby, spracovanie výstupov
- reporting
- riešenie aktuálnych problémov na výrobných linkách, support a koordinácia
- evidencia porúch, spracovanie výsledkov a nápravných opatrení
- evidencia náhradných dielov
- plánovanie a evidencia všetkých povinných revízií zariadení v zmysle zákona
- evidencia správ z revízií
- odstraňovanie všetkých nedostatkov z revízií v zákonnej lehote
- preventívna a prediktívna údržba

- preplácanie nadčasov
- letný a zimný bonus
- firemný kurz angličtiny
- firemné akcie (večere, teambuilng, vianočný večierok a pod.)

Životopisy posielajte v slovenskom jazyku na erika.simackova@drbeurope.com
Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vedomosti podmienkou
- vyhláška §21 508/2009 Z.z. výhodou
- schopnosť riešiť problémové situácie
- VŠ vzdelanie nie je podmienkou

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do aút, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi KIA Motors System, Hyundai Motor Manufacturing System a inými.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3385185   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 635€ základná zložka + 215€ individuálna zložka za pracovné zaradenie , nástupný plat spolu od 850€ (mzda sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami/zručnosťami)