HR asistentka

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2198, Považská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie dochádzky a spolupráca s personálnymi agentúrami pri spracovaní dochádzky ich zamestnancov
• pošta, správa registratúry, archivácia
• vedenie pracovných pohovorov s agentúrnymi uchádzačmi, agenda spojená s nástupmi
• evidencia školení, príprava ročného plánu, vedenie dokumentácie k školeniam (záznamy, hodnotenie efektivity a pod.)
• príprava podkladov na audity (KPI - školenia)
• Korean care - starostlivosť a VISA proces pre kórejských zamestnancov, sprevádzanie na úrady a k lekárovi (pravidelne Žilina, Martin, Trenčín)
• zodpovednosť za agendu spojenú so zamestnávaním cudzincov
• firemné akcie - organizácia a zabezpečenie celej akcie v spolupráci s HR
• sekretárske a administratívne práce (príprava príhovorov, preklady, jednoduché tlmočenie)

• zimný a letný bonus
• preplácanie nadčasov
• zvyšovanie platov na ročnej báze
• sociálne benefity
• firemné večere, teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.
2. kolo pohovorov bude vedené v anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• angličtina na pokročilej komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (aktívna znalosť AJ podmienkou)
• znalosť práce s PC - spracovanie reportov a príprava PowerPoint prezentácii
• kultúra vzhľadu a prejavu
• aktívny vodič (pracovná pozícia je spojená s pravidelnými cestami do TN, ZA, MT)

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do aút, tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iné gumové profily. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi KIA Motors System, Hyundai Motor Manufacturing System a inými.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Šimáčková
Tel.: 042/4450420
E-mail: poslať životopis
ID: 2337636   Dátum zverejnenia: 7.11.2017