Špecialista predaja a starostlivosti o zákazníkov

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650€ základná zložka + 220€ individuálna zložka za pracovné zaradenie, nástupný plat spolu od 870€ (mzda sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami/zručnosťami)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• monitorovanie aktuálnych zákazníkov, potencionálnych zákazníkov
• znalosť výrobného procesu, interné kalkulácie nákladov
• príprava cenových ponúk
• obchodné aktivity v oblasti marketingu pre európskych výrobcov automobilov
• pravidelný reporting a získavanie informácii v automobilovom priemysle v EU
• spolupráca na projektoch pre nových zákazníkov
• starostlivosť a riešenie problémov u zákazníka

• kurzy angličtiny
• letný a zimný bonus
• preplácanie nadčasov
• široký sociálny program, teambuildingy, firemné večere a pod.

Životopisy zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku na erika.simackova@drbeurope.com
Druhé kolo pohovorov bude vedené v anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• logické a analytické myslenie
• znalosť práce s Excelom
• dobré komunikačné zručnosti, kultúra vystupovania
• aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
• skúsenosti v oblasti predaja v automobilovom priemysle vítané

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do automobilov, ako sú tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iných gumových profilov. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi ako sú Kia Motors Slovakia s.r.o., Hyundai Motor Manufacturing Czech, Škoda Auto a ďalšími výrobnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Šimáčková
Tel.: +421424450420
E-mail: poslať životopis
ID: 1854816   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650€ základná zložka + 220€ individuálna zložka za pracovné zaradenie, nástupný plat spolu od 870€ (mzda sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami/zručnosťami)