Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik na oddelení údržby

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2198, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 200 EUR/mesiacnástupný plat od 1050 € podľa skúseností/zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• elektro-údržba, oprava strojov a zariadení
• odstraňovanie vzniknutých porúch strojov vo výrobe
• vykonávanie preventívnej údržby - kontrola strojov a zariadení ako prevencia pred poruchami a prestojmi vo výrobe
• zabezpečenie plynulej prevádzky
• čítanie elektrotechnickej dokumentácie
• práca v 3-zmennej prevádzke

• letný a zimný bonus
• vernostný bonus
• príplatky za nočnú zmenu 2,10 €
• Doplatok zamestnanca za stravu 1,45€/ stravný lístok 1,49 €
• sociálny program ( MDŽ, Vitamíny, Mikulášske balíčky, Vianočný večierok)

Prosíme uchádzačov, ktorí majú záujem o uvedenú pracovnú ponuku zasielať životopisy na [email protected]

Ďakujeme za všetky reakcie. Spoločnosť Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Všetky osobné údaje uchádzačov o prácu budú spracované len za účelom uvedenej pracovnej pozície. Osobné údaje neprizvaných uchádzačov o pracovnú pozíciu budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z.,
• schopnosť pracovať v tíme,
• schopnosť riešiť problémy,
• zodpovednosť,
• prax na oddelení údržby vo výrobnej spoločnosti výhodou.

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1726348  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac