Reagujte bez životopisu

Mechanik na oddelení údržby

DRB Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacmzda bude nastavená podľa skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oprava strojov a zariadení
• odstraňovanie vzniknutých porúch strojov vo výrobe
• vykonávanie preventívnej údržby - kontrola strojov a zariadení ako prevencia pred poruchami a prestojmi vo výrobe
• zabezpečenie plynulej prevádzky výroby
• práca v 3-zmennej prevádzke

• Príplatky za nočnú zmenu 2,10 €
• Doplatok zamestnanca za stravu 1,45€/ stravný lístok 1,49 €
• Letný a zimný bonus
• Vernostný bonus za odpracované roky
• Sociálny program (Mikuláš pre deti, Vitamíny a pod.)
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok a pod.)

Životopisy posielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebou poštou na Robotnícka 2198, 017 01 Považská Bystrica.
Ďakujeme za všetky reakcie. Spoločnosť Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

• schopnosť pracovať v tíme,
• schopnosť riešiť problémy,
• zodpovednosť, zručnosť
• výhodou zváračský preukaz

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru. Sme dodávateľom tesnení pre automobily značiek Kia, Hyundai, Škoda a Volkswagen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1549694  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac