Nástrojár junior/senior

Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530€ základná zložka + benefit za pracovné zaradenie 220€ + bonus 100€, nástupný plat spolu od 850€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Úprava lisovacích oceľových foriem pre výrobu gumových tesnení do áut.
• Obsluha strojov a zariadení - brúsenie, zváranie TIG-om, frézovanie, vŕtanie a pieskovanie foriem po postupnom zaškolení.
• Preventívna údržba, povrchová oprava a testovanie foriem.
• Riadny zaškolovací proces pre každého nového pracovníka.

Zamestnávateľ hradí zváračský kurz.

• Letný a zimný bonus.
• Preplácanie nadčasov, sviatkov.
• Príplatky za soboty, nedele, nočnú prácu.
• Zvyšovanie platov na ročnej báze.
• Pracovný pomer - kmeňový zamestnanec.
• Firemné akcie - Vianočný večierok, Mikuláš, Športový deň a pod.
• Sociálny program - MDD, MDŽ, Vitamínový balíček, Poukážky do športových zariadení, welness, príspevok na čistiace prostriedky atd.
• Príjemný kolektív a práca v stabilnej spoločnosti.

Životopisy posielajte na e-mail adresu erika.simackova@drbeurope.com alebou poštou na Robotnícka 2198, 017 01 Považská Bystrica.
Ďakujeme za všetky reakcie. Spoločnosť Dongil Rubber Belt Slovakia, s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť
• Manuálna zručnosť
• Technické myslenie
• Schopnosť spolupráce v kolektíve
• Pozícia je vhodná aj pre absolventov s technickým vzdelaním (zabezpečíme všetky potrebné školenia).

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesnení do automobilov, ako sú tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru a iných gumových profilov. Spoločnosť spolupracuje so zákazníkmi ako sú Kia Motors Slovakia s.r.o., Hyundai Motor Manufacturing Czech, Škoda Auto a ďalšími výrobnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Robotnícka 2198
017 01 Považská Bystrica
ID: 1549694   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530€ základná zložka + benefit za pracovné zaradenie 220€ + bonus 100€, nástupný plat spolu od 850€/brutto