Operátor na oddelenie lakovne - pieskovačka

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
SNP 768/150, 013 24 Strečno
Termín nástupu
ihneď
955 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítava dochádzkový bonus, výkonnostný bonus do výšky 200 EUR, príplatky za nočné, soboty, sviatky, 13. a 14 mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca spočíva v ovládaní a obsluhe otryskávacieho zariadenia,

- hodnotí a kontroluje potrebu otryskávať súčasti pre dopravníkový pás v otryskávacom zariadení,

- vykonáva opravy zariadení a častí dopravného pásu, pokiaľ nie je nutný profesionálnejší prístup – základy údržby zariadení a strojov na lakovacích linkách a otryskávacom zariadení,

- informuje o chode linky / otryskávacieho zariadenia nadriadených a v prípade problému postupuje podľa pracovných inštrukcíí,

- odstraňovanie menších porúch na pracovisku pokiaľ nie je potrebný profesionálnejší prístup,

- vykonáva činnosť v priestoroch, kde je umiestnené otryskávacie zariadenie,

- práca na 3 zmeny
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13., 14. plat,
- zaujímavý sociálny a benefitný program,
- dochádzkový bonus,
- výkonnostný bonus,
- kvartálny bonus,
- zabezpečená doprava príp. príspevok na dopravu.

Vaše životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected], alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- samostatnosť,
- flexibilita,
- ochota pracovať,

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4793564  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac