Profesionál na oddelenie výroby (Strojný inžinier)

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
1 150 EUR/mesiacZo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciach. Konečná výška mzdy je posudzovaná podľa schopností, skúseností s dôrazom na Vašu odbornú kvalifikáciu. K základnej mzde sa pripočítavajú dochádzkový bonus, kvartálny bonus, príplatky za nadčas, ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie a vytváranie výrobného plánu,
- zodpovednosť za kvalitu vyrábanej produkcie, vzhľadom na dokumentáciu kvality,
- zodpovednosť za drobnú údržbu, čistotu liniek a dobrú organizáciu práce riadených výrobných liniek a okolitých priestorov,
- riadenie a podieľanie sa na riešení problémov na odd. výroby, riešenie odchýlok vzhľadom k výrobným metódam a plánom,
- zodpovednosť za včasné vyhodnocovanie a riadenie dochádzky robotníkov, vzdelávanie a prijímanie opatrení na zlepšenie,
- príprava materiálov, správ a analýz súvisiacich s výrobnými procesmi pre vedúcich pracovníkov,
- vypracovanie správ denných, týždenných a mesačných reportov a ich následná analýza,
- navrhovanie zlepšení v oblasti technológií, navrhovanie koncepcií a konštruovanie prototypov

- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- sociálny program, benefity zo sociálneho fondu,
- 13. mzda,
- zabezpečená doprava zo smeru Martin a Žilina,
- zabezpečené stravovanie,
- služobný telefón

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected], alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou,
- technické a analytické myslenie, záujem o danú oblasť,
- proaktívny prístup k práci,
- zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť,
- flexibilita a loajalita,
- ochota učiť sa a rozvíjať.

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4027698  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac